Koniec długiego weekendu w Rowach

  Dodał / 14th czerwiec, 2020 / Nad morzem / Off

  Długi weekend nad morzem kończymy piękna pogodą….. ?
  Nasi Goście wypoczęci pojechali do domów…..
  Niebawem przywitamy następnych chętnych do wypoczynku….
  Ktoś chętny odwiedzić nas nad polskim morzem?
  Rezerwuj już dziś? zostało już kilka wolnych terminów ? ?  – Wybierz datę

  Nad morzem

   

  Idziemy na plażę

  Dodał / 1st czerwiec, 2020 / Nad morzem / Off

  Na plażę dojdziemy kilkoma trasami. Najważniejsze żebyście wiedzieli, że miejscowość Rowy jest usytuowana wzdłuż linii brzegowej. Dlatego najlepiej jest udać się nad morze Trasą nr 3.  Idziemy wówczas, spokojnym tempem wśród nadmorskiego lasu i wydm. Po dojściu nad morzem mamy do wyboru, z tej strony Rowów, co najmniej 3 zejścia na plażę.

  Droga na plażę

  1. Trasa nr 1 to odcinek 1,1 km. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Idziesz główną drogą wjazdową do centrum Rowów a następnie wybierasz jeden z dwóch kierunków (plaża wschodnia lub plaża zachodnia). Na zdjęciu widać drogę do zejścia na jedno z głównych wejść na plażę.
   Trasa nr 1 od Apartamentów Miriada do morza
  2. Trasa nr 2 to odcinek 1,1 km. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Idziesz główną drogą wjazdową do centrum Rowów a następnie wybierasz jeden z dwóch kierunków (plaża wschodnia lub plaża zachodnia). Na zdjęciu widać drogę do zejścia na jedno z głównych wejść na plażę.Trasa nr 2 nad morzem
  3. Trasa nr 3 to odcinek krótszy, przez las. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Wybierając tą trasę, idziesz kawałek przejściem pomiędzy ośrodkami wczasowymi a następnie nadmorskim lasem niemalże wprost na plażę.
   Trasa nr 3 nad morze

  Mapa Google

  Rowy – nad morzem lato!

  Dodał / 1st czerwiec, 2020 / Nad morzem / Off

  Nie zastanawiajcie się czy warto przyjechać nad polskie morze. Po prostu przyjeżdżajcie.

  Maj nas żegna przepiękną pogodą i wysokimi temperaturami.

  Zobaczcie na zdjęciach sami. Nic dodać, nic ująć. Przepiękny był dzisiejszy (31 maja 2020 roku) dzień, popołudnie i wieczór.

  Nad morzem

  Zapraszamy!

  Wesołe miasteczko

  Dodał / 7th luty, 2014 / Atrakcje / Off

  Co roku w tym samym miejscu rozkłada się Wesołe miasteczko. Przy ulicy Bałtyckiej stoi kilka przestarzałych urządzeń, które nas dorosłych nie zachęcają do zabawy.
  Dzieci natomiast zupełnie nie podzielają naszych doznań estetycznych. Ważne, że jest głośne, świeci i lata wysoko. Nasze apartamenty znajdują się niedaleko miasteczka, więc można wybrać się do niego pieszo.

  Park Dinozaurów w Łebie

  Dodał / 7th luty, 2014 / Atrakcje / Off

  Pierwszy park dinozaurów na wybrzeżu, w którym na powierzchni 20 ha, w malowniczym otoczeniu można poznać około 100 prehistorycznych gadów. Jedną z atrakcji parku jest pradawna chata oraz groty przedstawiające życie i pochówek Neandertalczyków.

  Na terenie Łeba Parku znajduje się również Mini ZOO, dwa duże place plac zabaw, kino 5D, pojazdy Flinstonów, a także obiekty gastronomiczne, sklepik z pamiątkami oraz galerie skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa. Łeba znajduje się w odległości około 70 km.