Dodał / 1st czerwiec, 2020 / Nad morzem / Off

Na plażę dojdziemy kilkoma trasami. Najważniejsze żebyście wiedzieli, że miejscowość Rowy jest usytuowana wzdłuż linii brzegowej. Dlatego najlepiej jest udać się nad morze Trasą nr 3.  Idziemy wówczas, spokojnym tempem wśród nadmorskiego lasu i wydm. Po dojściu nad morzem mamy do wyboru, z tej strony Rowów, co najmniej 3 zejścia na plażę.

Droga na plażę

  1. Trasa nr 1 to odcinek 1,1 km. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Idziesz główną drogą wjazdową do centrum Rowów a następnie wybierasz jeden z dwóch kierunków (plaża wschodnia lub plaża zachodnia). Na zdjęciu widać drogę do zejścia na jedno z głównych wejść na plażę.
    Trasa nr 1 od Apartamentów Miriada do morza
  2. Trasa nr 2 to odcinek 1,1 km. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Idziesz główną drogą wjazdową do centrum Rowów a następnie wybierasz jeden z dwóch kierunków (plaża wschodnia lub plaża zachodnia). Na zdjęciu widać drogę do zejścia na jedno z głównych wejść na plażę.Trasa nr 2 nad morzem
  3. Trasa nr 3 to odcinek krótszy, przez las. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Wybierając tą trasę, idziesz kawałek przejściem pomiędzy ośrodkami wczasowymi a następnie nadmorskim lasem niemalże wprost na plażę.
    Trasa nr 3 nad morze

Mapa Google