Proponujemy Państwu wypoczynek w malutkiej i urokliwej miejscowości Rowy, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego.

Miriada - Bałtycka 27, Rowy

mackinaw bridage web cam

Oferujemy 3 apartamenty w spokojnej części Rowów, zlokalizowane w zamkniętym osiedlu Miriada. Apartamenty znajdują się w pobliżu lasu.

Nad morze dojdziemy kilkoma trasami. Najważniejsze żebyście wiedzieli, że miejscowość Rowy jest usytuowana wzdłuż linii brzegowej. Dlatego najlepiej jest udać się nad morze Trasą nr 3.  Idziemy wówczas, spokojnym tempem wśród nadmorskiego lasu i wydm. Po dojściu nad morzem mamy do wyboru, z tej strony Rowów, co najmniej 3 zejścia na plażę.

  1. Trasa nr 1 to odcinek 1,1 km. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Idziesz główną drogą wjazdową do centrum Rowów a następnie wybierasz jeden z dwóch kierunków (plaża wschodnia lub plaża zachodnia). Na zdjęciu widać drogę do zejścia na jedno z głównych wejść na plażę.
    Trasa nr 1 od Apartamentów Miriada do morza
  2. Trasa nr 2 to odcinek 1,1 km. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Idziesz główną drogą wjazdową do centrum Rowów a następnie wybierasz jeden z dwóch kierunków (plaża wschodnia lub plaża zachodnia). Na zdjęciu widać drogę do zejścia na jedno z głównych wejść na plażę.Trasa nr 2 nad morzem
  3. Trasa nr 3 to odcinek krótszy, przez las. Pieszo dojdziesz w około 15 minut spokojnym tempem. Wybierając tą trasę, idziesz kawałek przejściem pomiędzy ośrodkami wczasowymi a następnie nadmorskim lasem wprost na plażę.
    Trasa nr 3 nad morze

W okolicy mieszczą się sklepy, restauracje oraz wypożyczalnia rowerów. Gwarantujemy Ci spokojny i bezpieczny wypoczynek, potwierdzają to pozytywne opinie naszych gości.

Miriada - Bałtycka 27, Rowy