W formularzu poniżej możecie Państwo wysłać do nas zapytanie o wolny termin pobytu, w wybranym przez siebie Apartamencie. Po otrzymaniu takiego zapytania, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak będzie to możliwe.

[]
1 Step 1
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Opcje dodatkowe
Nazwa firmy
Adres
NIP
Imię i Nazwisko
Numer telefonu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Barbarę Dalach prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą „Miriada” Apartamenty-Wypoczynek w zakresie: imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, NIP, data urodzenia, adres e-mail, numer telefonu, na potrzeby realizacji praw i obowiązków wynikających z zawartej umowy.Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Zostałem/-łam poinformowany/-a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich pobrania, także wycofania zgody na przetwarzanie określonych danych w każdym czasie. Zapraszam do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności tam znajdziesz wszystkie informacje.

Zgoda na przetwarzanie danych
Uwagi / pytania do rezerwacji:
0 /

Wypełnienie i przesłanie powyższego formularzu, nie zapewnia rezerwacji wybranego terminu. Nasza obsługa skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia i ustalenia szczegółów rezerwacji.

Previous
Next
powered by FormCraft