Polecamy noclegi w Miriadzie, jeśli komuś zależy na spokojnym i pewnym wypoczynku. Apartamenty zadbane, wyglądają dokładnie jak na zdjęciach, właściciele z którymi można wszystko załatwić. Wszystko zgodnie z ustaleniami, polecamy jako rodzina z dwójką dzieci.

Kasia i Marek - 06.08.2015


Bardzo polecam szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Właściciel wydał nam klucze, wszystko pokazał i udostępnił leżaki, meble ogrodowe a nawet grill. Apartamenty są duże, więc nawet naszej 6 było wygodnie. Teren ogrodzony dzieci mogą się bawić i nie wybiegną na ulice.

Krzysiek z rodziną - 08.09.2013


Bardzo dobry standard w przystępnej cenie. Salon bardzo duży i w pełni wyposażony. W domku czysto.Wszystko zgodne z ofertą. Niesamowita sprawa to kominek, gdy wieczorem robi się chłodno można go rozpalić i czuje się wtedy relaksujący klimat.

Marek z rodziną - 23.07.2013


Spędziliśmy w Miriadze z rodziną cały tydzień i generalnie nie mamy zastrzeżeń. Cisza, duże pokoje, wygodne łóżka – byliśmy w mniejszym apartamencie 16/11. Teren jest ogrodzony, więc dzieci dużo bawiły się na podwórku. Jest miejsce do zaparkowania samochodu.

Oliwia - 01.08.2013


Wyjątkowo spokojne miejsce na spędzenie urlopu, same rowy to przeurocza miejscowość byliśmy w tym roku pierwszy raz i wrócimy tam za rok.  Ogólnie dobrze się spało a kominek wieczorem nadawał klimatu.

Marta - 22.01.2014